środa, 26 czerwca 2019

POKAZ MODY MARKI ELA PIORUN NA ZŁOTEJ 44

W Warszawie na Złotej 44, w wieżowcu zaprojektowanym przez Daniela Libeskinda, 11 czerwca odbyła się Gala Polish African Business Achievement Awards podczas której, zostali uhonorowani najwięksi liderzy biznesowi polscy i afrykańscy.
Wieczorna Gala rozpoczęta została od pokazów modowych, gdzie swoja najnowszą kolekcje pokazała marka Ela Piorun. Marka modowa na specjalne zaproszenie, przygotowała pokaz kreacji w tonie światowych trendów, podkreślając zdolności projektowe i rzemiosło polskich krojczych. Dom Mody Eli Piorun, najbardziej znany jest z ubierania kobiet ze świata show biznesu, biznesu oraz Pierwszej Damy Rzeczpospolitej Polski – Agaty Kornhauser-Dudy. Wśród prezentowanych kreacji by Ela Piorun, znalazły się długie suknie wieczorowe, garnitury oraz zwiewne, letnie sukienki. Kolorami przewodnimi były biele, beże, czerwienie oraz klasyczna czerń.
Marka Ela Piorun to marka, która projektuje kreacje damskie, a także specjalizuje się w szyciu na miarę, co daje możliwość idealnego dopasowania kreacji do klientki. Wizja skupia się przede wszystkim na klasycznych zestawieniach barw z asymetrycznym krojem ubrań. Większość sylwetek posiada lekko rozkloszowane kształty, nadając tym samym szyk oraz niebanalną elegancje. Atelier Ela Piorun położone jest w samym centrum Warszawy, przy ul. Nowolipki 13, gdzie każdy może przyjść i wybrać odpowiednią dla siebie kreację, gotową do kupienia lub zaprojektować i uszyć coś zupełnie nowego i niepowtarzalnego. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz